Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Bazar: Stavební stroje k prodeji za výhodnou cenu

Pokud sháníte stavební stroje, namísto investice do nových můžete využít bazar stavebních strojů. Ze široké nabídky vyberete to, co potřebujete. Dostupné jsou různé stroje, mechanizace a také náhradní díly.

Bazar stavební stroje

V nabídce bazaru najdete různé použité stroje v komisním prodeji. Vybírat můžete z rypadlo nakladačů HYDREMA, smykových nakladačů LOCST, univerzálních dokončovacích strojů UDS, vibrační techniky NTC a mnoha dalšího strojně stavebního vybavení. K dispozici je také mechanizace a zánovní i použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a další. Bazar stavební stroje pro vás předvede, či si je případně můžete sami vyzkoušet.

Stavební stroje prodej

Kromě samotného prodeje bazar nabízí také individuální dovoz. Zakoupený stroj bude odvezen až na místo určení. Využít případně můžete také financování prostřednictvím leasingových partnerů. Pokud navíc máte již nepotřebné stavební stroje, prodej prostřednictvím bazaru je jednoduchý. Můžete využít inzerce. Zakoupený stavební stroj vám bude ihned zaplacen a také odvezen na náklady bazaru. Vy si tak nebudete muset dělat starosti.

Půjčovna stavebních strojů

Pro případ, že pro vás koupě stavebního stroje není nejlepším řešením, nabízí se služby půjčovny. Stačí si jen vybrat z nabídky stroje, které potřebujete. Půjčit si je můžete na libovolně dlouhou dobu, ať už jde o jeden den, týden, či dlouhodobý pronájem. Veškeré stroje a mechanizace prochází pravidelně servisními prohlídkami, můžete se tak spolehnout, že dostanete funkční a spolehlivý stroj. V nabídce najdete také příslušenství, získáte tak vše potřebné pro daný projekt.

Bazar stavebních strojů nabízí dostupné použité stroje, které skvěle poslouží. To platí také pro půjčovnu, pro případ, že pro vás koupě stroje není nutností.

Další články autora