Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Revize elektro: Profesionální práce na zařízeních vysokého napětí

Kromě elektrospotřebičů a rozvodů vyžadují pravidelné revize také elektrozařízení. Profesionálové nabízí v rámci svých služeb i revize a práce na zařízeních vysokého a velmi vysokého napětí.

Elektro revize Praha

Pokud hledáte profesionály, kteří pro vás zajistí elektro revize Praha, obraťte se na společnost Pražská Revizní. Odborníci mají bohaté zkušenosti, nabízí rozmanité revize. Jediná firma tak pro vás zajistí většinu revizí, abyste neměli starosti navíc. Nebudete už muset každoročně vzpomínat, zda máte vše v pořádku. Profesionálové termíny pohlídají za vás. Můžete se spolehnout, že práce bude odvedena včas, kvalitně a profesionálně.

Elektro revize

Pražská Revizní nabízí elektro revize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV a 400 kV. Mohou pro vás zajistit měření velmi malých přechodových odporů přístrojem MOM 690 PROGRAMMA. V nabídce služeb najdete samozřejmě také revize a měření spínacích časů vypínačů zapisovacím přístrojem a v neposlední řadě plnění přístrojů plynem SF6. Na firmu se můžete obrátit i v případě, že potřebujete jiné revize – elektrospotřebičů, rozvodů, či třeba hromosvodů, plynu a komínů.

Revize elektro

V případě, že revize elektro odhalí závadu či nějaký problém, společnost pro vás automaticky navrhne vhodné řešení. Ať už jde o řešení formou opravy, či výměny starého spotřebiče za nový. To vše v nejbližším možném termínu s přihlédnutím na závažnost problému. Pravidelné revize jsou klíčové pro vaši bezpečnost i pro případné jednání s pojišťovnou. Profesionálové vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém, dlouhodobá spolupráce je výhodná a zbaví vás starostí.

S využitím služeb odborníků z Pražské Revizní už nebudete muset neustále přemýšlet, zda máte revize v pořádku. Postarají se o to za vás.

Další články autora