Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Výroba plastů: Flexibilní produkce vyhoví rozmanitým požadavkům

Plastové polotovary najdou využití v mnoha různých oblastech, ať už jde o plastové desky, či jiné výrobky. V nabídce najdete PVC, PE a PP desky a tyče a program plastových polotovarů z různých materiálů.

Výrobce plastů

Abyste získali ty nejlepší produkty, je důležité obrátit se na spolehlivého výrobce plastů. Takovým je společnost Mepla s.r.o. Flexibilní řízení produkce umožňuje krátké dodací lhůty – polotovarů pro speciální výrobu i těch standardních. Samozřejmostí je možnost formátování polotovarů na požadované rozměry, či opatření desek jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií dle výběru. Společnost nabízí také odborné poradenství ohledně vlastností polotovarů. Díky tomu získáte všechny důležité informace.

Výroba plastů

Pro výrobce plastových desek je prioritou kvalita produktů a spolehlivý servis. Vývoj plastových polotovarů neustále pokračuje, výroba plastů je stále inovována na základě dlouholetých zkušeností. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich olovo, kadmium, freony, silikon, změkčovadla a podobně. Jde o produkty nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Výroba plastových desek je neustále monitorována, což zajišťuje vysokou bezpečnost a kvalitu výrobků.

Plastové desky

V nabídce najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Vybírat můžete z různých barev a rozměrů. Společnost nabízí také plastové tyče a výrobu hotových dílů podle vašich údajů a náčrtků díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízením. Můžete tak snadno vybrat to pravé, co pro svůj projekt potřebujete, individuální požadavky nejsou problémem.

Výroba plastů je na vysoké úrovni, můžete se tak spolehnout, že získáte ty nejlepší produkty. A to s krátkou dodací lhůtou bez dlouhého čekání.

Další články autora