Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Nakladač Locust 903: Spolehlivý smykový nakladač

Smykové nakladače najdou využití na stavbách ve městě i na cestách. Vybírat můžete z různých modelů, přičemž aktuálně nejlepší volbou je nakladač Locust 903. Nabízí skvělé vlastnosti.

Nakladač Locust 903

Nakladač Locust 903 má velmi nízkou spotřebu, což je jedním z jeho benefitů. Spojuje vysoký výkon a hospodárnost pro celoroční provoz. Ve své kategorii je rozhodně nejlepší volbou. Díky skvělému výhledu z kabiny nabízí snadné ovládání a hlavně pohodlí. Tento nakladač nabízí vysokou efektivitu práce, snadné ovládání a bezkonkurenční výhled z kabiny. Výhodou je také nenáročný servis a údržba a ničím neomezený přístup k agregátům stroje.

Nakladač Locust 752

Další oblíbenou volbou je nakladač Locust 752. Jde v podstatě o předchůdce nakladače Locust 903. Pojezdový mechanismus je tvořen regulačními hydrogenerátory, pojezdovými hydromotory a bočními pohony pojezdu. Všechny ovládací prvky jsou na dostupných místech, obsluha je tak snadná a pohodlná, i díky velké kabině. Ta je bezpečná a nabízí skvělý výhled. Tento nakladač dosahuje vysokých pracovních výkonů.

Tandemový vibrační válec

V nabídce strojů k prodeji či pronájmu najdete také tandemový vibrační válec. Ten je používán zejména při výstavbě silnic parkovišť či průmyslových ploch. Nabízí spolehlivou a robustní konstrukci, hydrostatický systém pojezdu, vibrace a řízení. Samozřejmostí je vibrace obou běhounů, ergonomické pracoviště obsluhy a dobrý výhled na okraje běhounů umožňuje hutnění u zdí a zvýšených obrubníků. Standardním příslušenstvím je elektrické startování, pracovní osvětlení, počítadlo motohodin, možnost vypnout vibrace zadního běhounu a sklopný rám ROPS.

Stavební stroje, ať už nakladače či jiné, jsou nabízeny v různých provedeních. Z nabídky tak můžete vybrat přesně to, co zrovna potřebujete.

Další články autora