Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Laserové řezací stroje od EAGLE zajistí precizní výrobu vaší firmy

Spousta společností, které se zaměřují na výrobu, při níž je potřeba využít laserové řezací stoje, potřebuje tu a tam nový, lepší stroj, s nímž bude výroba snadná, perfektní a efektivní. Samozřejmě vždy chceme investovat do zařízení, které je plně spolehlivé, bezporuchové. Pokud i vy hledáte laserové řezací stroje, s důvěrou investujte do značky EAGLE.

Mladá společnost s obrovskými výsledky

EAGLE Sp. z o.o. vznikla v roce 2006 v Polsku. Vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě. Zajímavostí je, že nabízí nejrychlejší výměnu stolů na trhu. Nekopíruje konkurenci a vyrábí řezací lasery jen s lineárními motory na všech osách X, Y, Z. Můžete se spolehnout na vysoký výkon, produktivitu a polohovací rychlosti u všech vyráběných modelů. Jako jediná firma vyrábí fiber laser o výkonu až 30 kW, max. simultánní polohovací rychlost až 350 m / min.

U společnosti CANMET z Brna si můžete koupit tři laserová centra EAGLE. Jde o typy eSmart, eVision a iNspire. Na canmet.eu najdete kompletní informace, stejně jako všechny užitečné rady pro výběr ideálního stroje. Stačí jen obrátit se na erudované zaměstnance této společnosti.

Bohatá nabídka technologií

Společnost CANMET nabízí kromě výše uvedených laserových center EAGLE také další zajímavé technologie pro vaši výrobu. Hodit by se vám mohly tabulové nůžky, u nichž při stříhání působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Jsou vhodné pro přímé stříhání širokého spektra typů materiálů a tlouštěk.

U CANMET můžete koupit i tvářecí stroje, ohraňovací lisy, ohýbací centra, vysekávací lisy, stroje pro rovnání výrobků a mnohé další.

Obraťte se na canmet.eu a vyberte si technologii, která z vás udělá ještě úspěšnější společnost.

Další články autora