Neděle, 26 března, 2023
aktualne

Lodní kontejnery na prodej aneb který si vybrat?

Určitě jste si sami všimli, jaké množství zboží je přepravováno prostřednictvím kombinované dopravy. Není se čemu divit, protože tento způsob transportu je výhodný pro všechny články dodavatelského řetězce. Zboží umístěné v kontejneru je totiž možné bez překládání dopravit takřka až ke konečnému zákazníkovi, avšak přepravní box dostane při takové cestě neuvěřitelně zabrat. To je ostatně jeden z důvodů, proč jsou kontejnery z kombinované dopravy vyřazovány.

Technický stav kontejnerů

Použité lodní kontejnery jsou u specializovaného dodavatele dostupné v různé fázi svého opotřebení. To závisí především na tom, kdy byl kontejner z přepravního procesu vyřazen. Některé kontejnery byly vyřazeny už po jedné cestě, a to kvůli nevyhovující dřevěné podlaze. Právě o ty je největší zájem, protože disponují maximálně lehkými oděrkami. K dispozici jsou však i kontejnery, které stále mají platnou technickou způsobilost, ovšem jsou postiženy lehkou korozí.

Velikost kontejnerů

Nemusíte být odborníkem na přepravu zboží, abyste sami vytušili, že lodní kontejner je používán v několika různých velikostech. Nejčastěji se používají kontejnery na prodej o délce 6 nebo 12 metrů. Šířka je u všech kontejnerů totožná, což je zapříčiněno jejich jedinečným konceptem. U renomovaného dodavatele však naleznete i kontejnery o délce 13,5 metru, které jsou suché a mají uzamykatelné dveře.

Jak si kontejnery objednat?

Pokud si myslíte, že byste vyřazený přepravní box použili, neváhejte se obrátit na specializovanou firmu zajišťují prodej a pronájem kontejnerů. Nejjednodušší a nejrychlejší bude její kontaktování pomocí telefonu na číslo uvedené na webových stránkách. Tímto způsobem zjistíte všechny dodatečné informace a také odpovědi na vaše otázky, neboť se vám budou zkušení specialisté prodeje rádi věnovat. Lodní kontejnery na prodej totiž představují velmi žádaný artikl.

Máte-li nápad, k jehož realizaci přispěje vyřazený lodní kontejner, pak si neváhejte jeden pořídit. Jeho pořizovací cena totiž není vysoká, a navíc máte od dodavatele dopravu zcela zdarma.

Další články autora